Przy wyborze odpowiedniej szafy na ubrania ważna jest nie tylko sama pojemność czy funkcjonalność wnętrza szafy ale również niecodzienny wygląd tak aby całość była nie tylko zwykłym meblem użytkowym ale również dodatkiem stylistycznym do naszego salonu czy sypialni. W swojej ofercie oferujemy tanie szafy do sypialni czy pokoju dziennego ozdobione lustrem oraz stylowym, szkłem. Proponowana przez nas szeroka gama szaf zawiera szafy przesuwne, szafy od 2 do 3 drzwi. Tym samym ośmielamy się użyć stwierdzenia, że jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w kwestii doboru odpowiedniej szafy do Państwa domu czy mieszkania.

Szafy W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Szafy przesuwne

  Od pewnego czasu coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne w swej funkcjonalności a zarazem tanie szafy przesuwne, które goszczą w naszej sypialni czy salonie. Szafy te dzięki specyficznemu systemowi otwierania pozwalają na praktyczne i wygodne użytkowanie nawet w pomieszczeniach małych powierzchniowo. Szafy te są równie pojemne co klasyczne. Bardzo często fronty dostępnych w naszym sklepie szaf zdobione są stylowymi wstawkami z różno kolorowego szkła czy lustrami.

 • Szafy 2-drzwiowe

  Szafy 2-drzwiowe to jedne z najpopularniejszych typów szaf jakie znajdziemy na wyposażeniu naszego domu czy mieszkania. Szafy te występują jako szay z przesuwnymi drzwiami lub otwierane klasycznie.

 • Szafy 3-drzwiowe

  Szafy 3-drzwiowe należą do grupy medium w swojej klasie gabarytowej. Dzięki dość obszernym rozmiarom pomieści większość ubrań codziennego użytku. Szafy te w szczególności polecamy do dużych salonów czy sypialni.

 • Szafy z lustrem

  Bogactwo wzorów oraz różnorodność miejsca przeznaczenia. To właśnie proponowana oferta na szafy z lustrem sklepu GamaMobler. Znajdą tutaj Państwo szafę z lustrem do swojego salonu lub przedpokoju, dzięki czemy mają Państwo wspaniały i funkcjonalny mebel użytkowy. Proponujemy Państwu wszystkie dostępne kolory frontów szaf z wzorami luster takich jak nowoczesne prostokątne lub owalne klasyczne.